MyNet.ua - Ваш домашній інтернет у Києві
ваш домашній інтернет
telegram phone
593-02-02
377-52-02
fax
Кабінет послуг
email
Написати нам
MyNET на головну MyNET на головну
15.02.2024

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКРИТТЯ АРХІВНИХ ТАРИФІВ

детальніше
10.12.2023

Модернізація PON на оболоні

детальніше
19.10.2023

ЗМІНИ ДО ДОГОВОРУ ОФЕРТИ З 31.10.2023 РОКУ

детальніше

Про нас


Основним напрямком діяльності компанії є створення та обслуговування локальної багаторівневої мережі житлових будинків з наданням послуг доступу до мережі Інтернет, технічною підтримкою та наданням додаткових послуг. Користуючись індивідуальним підходом до кожного абонента, ми досягли значних результатів у обслуговуванні домашніх клієнтів.

Ми одними з перших перейшли до багаторівневої системи по наданню доступу до мережі Інтернет, суть якої полягає у створенні, розширенні та глобалізації локальних комп'ютерних мереж, що дозволило нам у повному обсязі, а головне - з постійним покращенням якості використовувати усі ресурси як всесвітньої мережі, так і макро-мережі в цілому. Перевагами нашої схеми доступу до мережі інтернет є:

і при цьому:

У своїй роботі ми використовуємо тільки сучасні технології та обладнання лідерів ринку комунікацій, таких як 3Com, Intel, AMP, Cisco, Planet, DLink, TP-Link, Supermicro, Extreme. Спеціалісти компанії постійно слідкують за світовими тенденціями у розвитку високошвидкісних телекомунікаційних технологій.


про нас послуги тарифи Покриття Кабінет послуг IP телебачення Кабельне тбачення корисні посилання зворотній зв'язок Договір оферти Оплата послуг Для бізнесу